Kariéra

Spekulativní žádost

Máte zájem u nás pracovat?

Baví Vás obchod, logistika, administrativa?

Pokud není v současné době vypsáno výběrové řízení na pozici, která odpovídá Vašim představám, či pracovnímu profilu,
a přesto máte zájem o zaměstnání v naší společnosti, zašlete prosím spekulativní žádost.
My se pak pokusíme najít pozici, která bude přínosná jak pro naší společnost, tak i pro Vás.
Čím více informací nám o sobě napíšete, tím pravděpodobněji pro Vás najdeme vhodné uplatnění.

Váš strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete na e-mail  nebo nám prostě zavolejte.
I jeden telefonát nám může otevřít dveře k dlouhodobé spolupráci.

raketak@pht.cz / 606 711 216

Tešíme se na Váš zájem.

Skladník - picker

Jsme úspěšná česká společnost zabývající se obchodem se stroji, nástroji a železářským zbožím.

Pro vlastní skladové prostory o velikosti cca 5 000 m2 v obci Chotoviny u Tábora společnost obsazuje pozici Skladník - picker.

Pracovní náplň:

  • Práce v jednosměnném provozu 7:00 až 15:30
  • Vychystávání zboží dle objednávek
  • Obsluha zařízení pro přenos dat (scannery EAN)

Kvalifikační a další požadavky:

  • Základní znalost práce s počítačem
  • Praxe v obsluze VZV výhodou
  • Praxe na pozici skladníka vítána
  • Zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, flexibilita

Nabízíme:

  • Nástup možný ihned, práce na hlavní pracovní poměr
  • Mzdu závislou na výkonu
  • Mzdu vždy pravidelně do 10. dne v měsíci
  • 4 týdny dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Zázemí stabilní společnosti, která neustále roste

V případě zájmu prosím kontaktujte:

pan Jiří Smetana
vedoucí skladu
Telefon: 720 971 150
Email: logistika@pht.cz pro zaslání strukturovaného životopisu